PTRH-1B-110-1-X-1.1G
Picker Components
Power Relay - 1FormB - SPST/NC - 20A - Coil: 110VDC@1.1W - Gold Plated Contacts - Open Frame - PCB Mount - Class B - UL508 & U ...
Description +
Power Relay - 1FormB - SPST/NC - 20A - Coil: 110VDC@1.1W - Gold Plated Contacts - Open Frame - PCB Mount - Class B - UL508 & UL873