PTRH-1A-48S-T5-X67
Picker Components
Power Relay - 1FormA - SPST - 30A - Coil: 48VDC@0.6W - Sealed NOT Washable - PCB Mount - Class B - UL508 & UL873
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +