PTRH-1A-48CF-OT2-XG
Picker Components
Power Relay - 1FormA - SPST - 30A - Coil: 48VDC@0.9W - Gold Plated Contacts - Dust Cover - PCB Mount - Class F - UL508 & UL873
RoHS Compliant
TRAY Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +