PTRH-1A-24SF-T5-XAG
Picker Components
Power Relay - 1FormA - SPST - 30A - Coil: 24VDC@0.9W - Gold Plated Contacts - Sealed NOT Washable - PCB Mount - Class F - UL50 ...
Description +
Power Relay - 1FormA - SPST - 30A - Coil: 24VDC@0.9W - Gold Plated Contacts - Sealed NOT Washable - PCB Mount - Class F - UL508 & UL873