PTRH-1A-24CFT-T2-X67A0.6
Picker Components
Power Relay - 1FormA - SPST - 30A - Coil: 24VDC@0.6W - Dust Cover - PCB Mount - Class F - UL508 & UL873
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +