PTRH-1A-12ST-T2-X67A0.6
Picker Components
Power Relay - 1FormA - SPST - 30A - Coil: 12VDC@0.6W - Sealed - PCB Mount - Class B - UL508 & UL873
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +