PTRH-1A-12S-OT2-XAG
Picker Components
Power Relay - 1FormA - SPST - 30A - Coil: 12VDC@0.9W - Gold Plated Contacts - Sealed - PCB Mount - Class B - UL508 & UL873
RoHS Compliant
TRAY Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +