PTRH-1A-12SFT-T4-XA
Picker Components
Power Relay - 1FormA - SPST - 30A - Coil: 12VDC@0.9W - Sealed NOT Washable - PCB Mount - Class F - UL508 & UL873
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +