PTRH-1A-12CF-T3-X67G
Picker Components
Power Relay - 1FormA - SPST - 30A - Coil: 12VDC@0.6W - Gold Plated Contacts - Dust Cover - PCB Mount - Class F - UL508 & UL873
Description +