PTRH-1A-110ST-OT4-XA
Picker Components
Power Relay - 1FormA - SPST - 30A - Coil: 110VDC@0.9W - Sealed NOT Washable - PCB Mount - Class B - UL508 & UL873
RoHS Compliant
TRAY Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +