PTRH-1A-110S-T2-X67G
Picker Components
Power Relay - 1FormA - SPST - 30A - Coil: 110VDC@0.6W - Gold Plated Contacts - Sealed - PCB Mount - Class B - UL508 & UL873
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +