PTRH-1A-110SFT-T3-XA
Picker Components
Power Relay - 1FormA - SPST - 30A - Coil: 110VDC@0.9W - Sealed - PCB Mount - Class F - UL508 & UL873
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +