PTRD-1C-48S-T3-X-G
Picker Components
Power Relay - 1FormC - SPDT - 40A - Coil: 48VDC@0.9W - Gold Plated Contacts - Sealed - PCB Mount - Class F - UL508 & UL898
Description +