PTRD-1C-48ST-1-X-1.1G
Picker Components
Power Relay - 1FormC - SPDT - 40A - Coil: 48VDC@1.1W - Gold Plated Contacts - Sealed - PCB Mount - Class F - UL508 & UL873
Description +