PTRD-1C-24S-T3-X-0.6G
Picker Components
Power Relay - 1FormC - SPDT - 40A - Coil: 24VDC@0.6W - Gold Plated Contacts - Sealed - PCB Mount - Class F - UL508 & UL898
Description +