PTRD-1C-110ST-T3-X
Picker Components
Power Relay - 1FormC - SPDT - 40A - Coil: 110VDC@0.9W - Sealed - PCB Mount - Class F - UL508 & UL898
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +