PTRD-1C-110S-1-X-0.6
Picker Components
Power Relay - 1FormC - SPDT - 40A - Coil: 110VDC@0.6W - Sealed - PCB Mount - Class F - UL508 & UL873
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +