PTRD-1A-9T-1-X-0.6
Picker Components
Power Relay - 1FormA - SPST - 40A - Coil: 9VDC@0.6W - Open Frame - PCB Mount - Class F - UL508 & UL873
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +