- PTRD-1A-48T-1-XH-0.6
PTRD-1A-48T-1-XH-0.6
Picker Components
Power Relay - 1FormA - SPST - 40A - Coil: 48VDC@0.6W - Open Frame - PCB Mount - Class F - UL508 & UL873
Description