PTRD-1A-110ST-OT3-X
Picker Components
Power Relay - 1FormA - SPST - 40A - Coil: 110VDC@0.9W - Sealed - PCB Mount - Class F - UL508 & UL873
RoHS Compliant
TUBE Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +