PC792E-1C-P-24S1-X
Picker Components
Automotive Relay - 1FormC - SPDT - 50A - Coil: 24VDC@1.6W - Sealed - PCB Pins
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
TRAY Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +