PC792E-1C-C1-12S1-DN-X
Picker Components
Automotive Relay - 1FormC - SPDT - 50A - Coil: 12VDC@1.6W - Internal Diode - Sealed - Plastic Bracket - Quick Connects
RoHS Compliant
TRAY Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +