PC792E-1A-P-12S1-D-X
Picker Components
Automotive Relay - 1FormA - SPST - 50A - Coil: 12VDC@1.6W - Internal Diode - Sealed - PCB Pins
RoHS Compliant
TRAY Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +