PC792E-1A-C-12S1-N-X
Picker Components
Automotive Relay - 1FormA - SPST - 50A - Coil: 12VDC@1.6W - Sealed - Plug-in
RoHS Compliant
TRAY Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +