PC792C-1U-C2-12C-RN-X
Picker Components
Automotive Relay - 1FormU - 50A - Coil: 12VDC@2W - Internal Resistor - Dust Cover - Metal Bracket - Quick Connects
RoHS Compliant
TRAY Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +