PC792C-1A-C1-24C-N-X
Picker Components
Automotive Relay - 1FormA - SPST - 50A - Coil: 24VDC@1.8W - Dust Cover - Plastic Bracket - Quick Connects
RoHS Compliant
TRAY Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +