PC792B-1C-P-6S11.9-D-X
Picker Components
Automotive Relay - 1FormC - SPDT - 40A - Coil: 6VDC@1.9W - Internal Diode - Flux Tight - PCB Pins
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +