PC792B-1C-C2-24S-D1-N-X
Picker Components
Automotive Relay - 1FormC - SPDT - 40A - Coil: 24VDC@1.6W - Internal Reverse Diode - Sealed - Metal Bracket - Quick Connects
Description +