PC792B-1C-C2-12S11.9-D1-N-
Picker Components
Automotive Relay - 1FormC - SPDT - 40A - Coil: 12VDC@1.9W - Internal Reverse Diode - Flux Tight - Metal Bracket - Quick Connec ...
Description +
Automotive Relay - 1FormC - SPDT - 40A - Coil: 12VDC@1.9W - Internal Reverse Diode - Flux Tight - Metal Bracket - Quick Connects