PC792B-1C-C1-24S1.9-N-X
Picker Components
Automotive Relay - 1FormC - SPDT - 40A - Coil: 24VDC@1.9W - Sealed - Plastic Bracket - Quick Connects
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +