PC792B-1C-C1-12S1-N-X
Picker Components
Automotive Relay - 1FormC - SPDT - 40A - Coil: 12VDC@1.6W - Sealed - Plastic Bracket - Quick Connects
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +