PC792B-1A-C1-6S11.9-D-N-X
Picker Components
Automotive Relay - 1FormA - SPST - 40A - Coil: 6VDC@1.9W - Internal Diode - Flux Tight - Plastic Bracket - Quick Connects
Description +