PC792B-1AA-P-24C-X
Picker Components
Automotive Relay - 1FormA - SPST - 40A - Coil: 24VDC@1.6W - Dust Cover - PCB Pins
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +