PC792B-1AA-C-24S11.9-R-N-X
Picker Components
Automotive Relay - 1FormA - SPST - 40A - Coil: 24VDC@1.9W - Internal Resistor - Flux Tight - PCB Pins
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +