PC792A-1C-P-12S1.9-D-X
Picker Components
Automotive Relay - 1FormC - SPDT - 35A - Coil: 12VDC@1.9W - Internal Diode - Sealed - PCB Pins
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +