PC792A-1C-C3-12C-RN-X
Picker Components
Automotive Relay - 1FormC - SPDT - 35A - Coil: 12VDC@1.6W - Internal Resistor - Dust Cover - Weatherproof Case - Metal Bracket ...
Description +
Automotive Relay - 1FormC - SPDT - 35A - Coil: 12VDC@1.6W - Internal Resistor - Dust Cover - Weatherproof Case - Metal Bracket - Quick Connects