PC792A-1C-C3-12C2.3-D1N-X
Picker Components
Automotive Relay - 1FormC - SPDT - 35A - Coil: 12VDC@2.3W - Internal Reverse Diode - Dust Cover - Weatherproof Case - Metal Br ...
Description +
Automotive Relay - 1FormC - SPDT - 35A - Coil: 12VDC@2.3W - Internal Reverse Diode - Dust Cover - Weatherproof Case - Metal Bracket - Quick Connects