PC792A-1C-C-12S-RN-X
Picker Components
Automotive Relay - 1FormC - SPDT - 35A - Coil: 12VDC@1.6W - Internal Resistor - Sealed - Plug-in
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +