PC792A-1A-C2-24S-RN-X
Picker Components
Automotive Relay - 1FormA - SPST - 35A - Coil: 24VDC@1.6W - Internal Resistor - Sealed - Metal Bracket - Quick Connects
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +