PC792A-1A-C1-6S1.9-D1N-X
Picker Components
Automotive Relay - 1FormA - SPST - 35A - Coil: 6VDC@1.9W - Internal Reverse Diode - Sealed - Plastic Bracket - Quick Connects
Description +