PC792A-1A-C1-48C2.3-RN-X
Picker Components
Automotive Relay - 1FormA - SPST - 35A - Coil: 48VDC@2.3W - Internal Resistor - Dust Cover - Plastic Bracket - Quick Connects
Description +