PC792A-1A-C1-12C2.3-D1N-X
Picker Components
Automotive Relay - 1FormA - SPST - 35A - Coil: 12VDC@2.3W - Internal Reverse Diode - Dust Cover - Plastic Bracket - Quick Conn ...
Description +
Automotive Relay - 1FormA - SPST - 35A - Coil: 12VDC@2.3W - Internal Reverse Diode - Dust Cover - Plastic Bracket - Quick Connects