PC520-1A-24S-0.60-X
Picker Components
Subminiature PCB Relay - 1FormA - SPST - 20A - Coil: 24VDC@600mW - AgCdO Terminals - Sealed - Class F Insulation - Through Hol ...
Description +
Subminiature PCB Relay - 1FormA - SPST - 20A - Coil: 24VDC@600mW - AgCdO Terminals - Sealed - Class F Insulation - Through Hole