PC520-1A-24S-0.45G-X
Picker Components
Subminiature PCB Relay - 1FormA - SPST - 20A - Coil: 24VDC@450mW - AgCdO Gold Plated Terminals - Sealed - Class F Insulation - ...
Description +
Subminiature PCB Relay - 1FormA - SPST - 20A - Coil: 24VDC@450mW - AgCdO Gold Plated Terminals - Sealed - Class F Insulation - Through Hole