PC375-1A-12S1-X
Picker Components
PCB Power Relay - 1FormA - SPST - 12A - Coil: 12VDC@410mW - Class F - Sealed - Through Hole
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
TUBE Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +