- RC-15S2000
RC-15S2000
Phoenix Contact
Crimp contact - turned - contact diameter: 1.5 mm - crimp range: 0.5 mm² ... 1 mm²
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Certificate of Compliance Guarantee
Description