EV-SET-T2AC-ADV-RCM2-32AC5
Phoenix Contact
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
TWIN charging technology set starter kit for easy assembly of a charging station - IEC 62196-2 - IEC 61851-1 - Mode 3 - Case C - 22 kW - 32 A - 400 V AC - cable: 5 m