CD-HF-30X100
Phoenix Contact
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Cable duct for installation and mounting in control cabinets - light gray - halogen-free - comprising upper part and mounting base - width: 30 mm - height: 100 mm - length: 2000 mm