JP75SBC50RB-L20
Panduit
J-pro™ cable support system, with screw-on beam clamp for use with flanges up to 1/2" (12.7mm) thick, rotates 360 degrees, 0.7 ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Non-Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
J-pro™ cable support system, with screw-on beam clamp for use with flanges up to 1/2" (12.7mm) thick, rotates 360 degrees, 0.75" (19.0mm) max. bundle capacity, nylon 6.6 with metal attachments, black, 50 pc. package quantity.