GES99F-A-C0
Panduit
Grommet Edging, Solid - PO - Black, Weather Resist - 0.099 in TH - 100ft/Roll
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: GES99FAC0
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    Panduit
  • Part No:
    GES99F-A-C0
  • Unit of Measure:
    Per Roll
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    US
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Body Thickness:
    0.8 mm
  • Color:
    Black
  • Durometer:
    N/A
  • Dimension:
    4.8 mm